Bedava sesli görüntülü show scripti

4 hafta önce
192 kez görüntülendi

Bedava sesli görüntülü show scripti
Reklam

Selam arkadaşlar ben bugün sizlere makale başlıgından belli oldugu gibi bedava sesli görüntülü script nasıl kurulur diye bahs edicem yararlı makale olmak dileyiyle haydi başlıyalım sohbet scripti hakkında sizlere bilgi verelim. Arkadaşlar şöyle diyelim sizlere ücretlimi yoksa ücretsiz olarak yapmaya düşündünüz şimdiye kadar böyle görüntülü sohbet sitesi kurmayı ?

Arkadaşlar ücretsiz scriptlerin içinde tabiki viruslu dosyalar bulunmaktadır ben böyle dosyalara çok rast geldim. Fakat sizlere daha kolay yönden script kurulumunu gerçekleşdirmeye yardımcı olmak için bazı tavsiyelerde bulunmak isterim.

Tabiki çok arkadaşlar cadde5, canlısaray , canlı alem, cafe canlı gibi siteler vardır fakat bu sitelerin scripti çok pahalıdır arkadaşlar. Bide içlerinde kesin bir süreden sonra çalışmaması için dosyalar koyuyorlar almanızı hiç tavsiyye etmiyorum.

Ben sizlere dava avantajlı, kaliteli görüntüye sahip tamamen ücretsiz kurup verdigimiz bir scripti tanıtmak isterim. Tabiki bu script ücretlidir fakat biz sizlere tamamen bedava kurup veriyoruz.

Demo olarak baka bilirsiniz

Evet arkadaşlar biz sizlere ücretsiz bedava görüntülü sohbet scriptini ücretsiz olarak kurup veriyoruz. İletişime geçmek isterseni verdigim mail adresine mail atınız kesinlikle sizlere dönüş yapılacakdır.

Mail adresimiz: proqrammist777@gmail.com
Skype: X-Missiya

Content Protection by DMCA.com
Reklam

Bedava sesli görüntülü show scripti Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık
error: Content is protected !!
Kameralı Sohbet Kameralı Sohbet Görüntülü Sohbet